Müşteri Hizmetleri:

+90 554 533 55 39

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Malatya Asansörlü Taşımacılık


Fantom Nakliyat Malatya adı altında firmamızın verdiği hizmet her geçen gün daha da gelişim göstermektedir. Siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak en önemli prensibimizdir. Kurulduğumuz günden bu yana verdiğimiz hizmetin çizgisini hiç kaybetmemesi; saygı çerçevesinde iletişimi çok iyi bir şekilde kullanması ve teknolojinin gündemine yerleşen her bir yeniliği yakından takip etmesiyle mümkün olmuştur. Alanımızda son derece başarılı ve yetenekli, sahada çoğu kez yer almış tecrübeli personel ekibimiz en iyi hizmeti vermek konusunda siz değerli müşterilerimizle birebir ilgilenir. Nakliyat konusunda en önemli hususların başında personel seçimi gelmektedir. Deneyimsiz, işini sevmeyen, iletişim dilini geliştirememiş, niteliksiz ve başarılı olamayan personel sizi elbette hayal kırıklığına uğratacaktır. Malatya Asansörlü Taşıma olarak sunduğumuz kaliteli personel ekibi hizmetiyle bu tarz sorunları yaşamanızın mümkün olur hiçbir yanı yoktur. Personel ekibimizi oluşturan her bir çalışanımız, sizlere ilgili ve alakalı başarılı bir iletişim kurma konusunda beceriklidir. Bu işte deneyimleri köklü bir biçimde mevcuttur ve işlerini severek yapan, yılmamayı ilke edinmiş bireylerdir. Bu nedenle firmamıza son raddede güvenerek sırtınızı yaslayabilirsiniz.


Malatya Fantom Nakliyat, Malatya evden eve asansörlü taşımacılık sektöründe de başarısını kanıtlamıştır. Teknolojinin son ürünü olan malatya asansörlü taşımacılık fiyatları , günümüzde oldukça popülerleşen ve nakliyat sektörünü son derece kolaylaştıran bir taşımacılık tipi olmuştur. Bu sistem şu şekilde işler; özel bir vinçli asansör yardımı ile eşyalarınız balkonlarınızdan veya pencerelerinizden alınır. Böylece çok daha pratik ve çok daha kolay bir taşıma eylemi gerçekleştirilmiş olur. Bu kolaylığı sebebiyle de çok kısa sürede, müşterilerimizin çoğunun tercihi olmaya hak kazanmıştır. Taşımacılığın yeni yüzü artık asansörlü tipe geçmeye başlamıştır. Peki hangi müşterilerimiz asansörlü taşımacılık tipini seçmeli? Eğer binanızın en üst katlarında konaklıyorsanız veya dar bir merdiven yapınız varsa, bu taşımacılık tipini seçmek sizlere büyük kolaylık sağlar. Teknolojinin son ürünü olan bu tip taşımacılık sektöre ilk geldiğinde, fiyatları sebebinden lüks olarak nitelendirilmekte ve sadece belirli müşteri kitlemizin tercihi olabilmekteydi. Fakat günümüzde, bu oran çok daha yukarılara çıktı ve bu hizmetimizin fiyat bedelleri de aynı oranda düşüşe geçti. Dolayısı ile, asansörlü taşımacılık tercihi artık müşteri kitlemizin büyük bir yüzdesinin tercih ettiği hizmet kategorisine girmeyi başardı.

Asansörlü Taşımacılığın Yararları


Dar merdivenlere sahip binalarda oldukça kolay ve pratik hizmet sağlar. Eğer konakladığınız binanın, en üst katlarından birinde ikamet ediyorsanız da bu yol sizin tercihiniz olabilmekte. Klasik taşımacılık tipine oranla çok daha pratik bir işlem harcadığından, ciddi bir zaman kazancı sağlar. Daha az iş gücü kullandığından daha karlı sonuçlar elde edilmektedir.