Müşteri Hizmetleri:

+90 554 533 55 39

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Malatya Evden Eve Nakliyat Firması


Malatya Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri


Malatya Evden Eve Nakliyat eşyalarınızın bir evden başka bir eve taşınmasıdır. Bu nakliyat türü günümüzde en çok tercih edilen ev taşıma şeklidir. Evden eve nakliyatta eşyaların paketlenmesi, mobilyaların parçalarına ayrılmasına kadar tüm işlemler nakliyat firmalarına aittir.


Malatya Evden Eve Nakliyat Aşamaları
Malatya Evden Eve Nakliyat 3 aşamadan oluşur.

1 - Birinci aşaması planlamadır.
Malatya Evden eve nakliyat tüm eşyalar deneyimli ekspertizler tarafından tek tek incelenir, eşya taşıma planması detaylı olarak yapılır. Planlama aşaması en önemli aşamadır çünkü plansız ya da yanlış planlama ile yapılan nakliyatlarda istenmeyen kazalar meydana gelebilir. Firmamız Tarafından Ücretsiz Ekspertiz uygulanır.

2 - İkinci aşama Evden eve nakliyatı ambalajlama oluşturur.
Malatya Evden eve Taşımacılık ambalajlama aşamasında öncelikle eşyalar kırılmaya dayanıklılığına göre ayrılır ve ambalajlama malzemesi buna uygun olarak seçilir. Malatya Evden eve Taşımacılık Firmaları teknoloji ile üretilmiş kırılma ve darbe önleyici ambalajlama malzemelerimiz sayasinde eşyalarınızın zarar görmesi önlenir. 

Diğer firmalardan farklı olarak taşıma ekibimizde marangoz ve tesisat ustası da bulunmaktadır. Marangozlarımız mobilyalarınızın zarar görmeden taşınması için onları parçalar ve taşınma sonrası tekrar kurulumlarını yaparlar. Malatya Evden eve Taşımacılık Fiyatları tesisat ustalarımız çamaşır bulaşık makinelerinizi söküp taşınma sonrası yerlerine monte ederler.

3 - Üçüncü Aşama taşıma başlar.
Malatya Evden eve nakliyat taşıma sonrasında tüm eşyalarınız özenli bir şekilde araçtan indirilip evinize çıkarılır ve sizin istediğiniz yere bırakılıp ambalajlarından çıkartılır. 

Malatya evden eve nakliye firmamız eşyalarınızı güvence altına alarak eşyalarınızın zarar görmememesini garanti eder.

Malatya Nakliyat ve Taşımacılık Firmamızda Her Müşterimizin Eşyalarının Taşımacılık Garantisi Altında Nakliyesi Sağlanır.